•  
  • Zaprezentuj Klientom dynamiczne zmiany zacienienia i wzrost roślin
  • Wypróbuj najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania ogrodów w Polsce
  • Projektuj swobodniej dzięki największej w Polsce bazie ponad 7000 roślin
  • Zachwycaj Klientów zmianami sezonowymi ogrodów o każdej porze roku
  • Zaproś Klientów na wirtualny spacer po ogrodzie
  • Projektuj szybciej dzięki wyjątkowej formule programu 4 w 1: rzut 2D, wizualizacja 3D, projekt techniczny i kalkulacja

Prace modernizacyjne nad serwisem www

Uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę 12 listopada oraz w niedzielę 13 listopada, będziemy prowadzić prace modernizacyjne naszego serwisu www. Może to spowodować chwilowe utrudnienia w korzystaniu z programu Gardenphilia DESIGNER. Za ewentualne przejściowe niedogodności przepraszamy.

Gardenphilia na konferencji Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu

Wraz z SAK zapraszamy na 13 edycję konferencji z cyklu „Współczesna architektura krajobrazu - trendy, technologie i praktyka" (WAK) pod hasłem Mistrzowie holenderskiego krajobrazu (WAK13). Konferencja odbędzie się 18 listopada w Warszawie (EXPO XXI). Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz skorzystania z oferty specjalnej dla uczestników konferencji. 

Gardenphilia DESIGNER na Zieleń To Życie 2016

Wysokie oceny Gardenphilia.com podczas 24 Wystawy Zieleń To Życie

Wysoka ocena i rekordowa popularność Gardenphilia.com na 24 Międzynarodowej Wystawie Zieleń To Życie. Podczas zakończonej w sobotę 3-go września 24 Międzynarodowej Wystawy Zieleń To Życie w Warszawie nasze stoisko zebrało bardzo pozytywne oceny zwiedzających i przeżyło rekordowe zainteresowanie najnowszą wersją programu do projektowania ogrodów Gardenphilia DESIGNER 2.1. Wszystkim gościom i klientom serdecznie dziękujemy i już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej - jubileuszowej 25 Wystawy Zieleń To Życie w przyszłym roku.

Gardenphilia DESIGNER na Zieleń To Życie 2016

Gardenphilia.com Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu

Z satysfakcją informujemy, że Gardenphilia.com, została Oficjalnym Partnerem Dnia Architekta Krajobrazu (sobota 3 września 2016) w ramach Międzynarodowej Wystawy Zieleń To Życie 2016. W tym roku gościem specjalnym będzie Luc Behar-Bannelier - twórca zespołu zieleni Disneyland Paris. Jednocześnie zapraszamy na nasz wykład pt. "Wizualizacja projektów - najnowsze możliwości i praktyczne zastosowania programów do projektowania zieleni".

DOSTĘPNA AKTUALIZACJA 2.0.23!

Aktualizacja  jest dostępna dla osób posiadających aktualny abonament aktualizacyjny i zainstalowaną nową wersję 2.0.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami wprowadzanymi do wersji 2.0 programu Gardenphilia DESIGNER.

Prezentacja programu dla zainteresowanych zakupem

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na bezpłatną prezentację możliwości najnowszej wersji programu Gardenphilia DESIGNER 2.0. Zachęcamy jednocześnie do wypróbowania darmowej wersji DEMO naszego programu do projektowania ogrodów i zieleni. Bezpłatna wersja DEMO posiada wszystkie funkcje wersji komercyjnej. Jedyne ograniczenie to możliwość zapisania tylko jednego projektu ogrodu.

 logo 
     
   ul. Sarmacka 10B / 23,
   02-972 Warszawa
   NIP 951 233 11 76
   KRS 0000376054
   REGON 142 749 340

   

 

Lokalizacja

GARDENPHILIA

WSPARCIE

SIEĆ